П`ятниця, 28.07.2017, 16:56

Цюрупинська сп. школа І-ІІІ ст. №2

чи є необхідність створити шкільну мережу спілкування

Головна » 2010 » Січень » 19 » Контрольні роботи замість випускних іспитів
Контрольні роботи замість випускних іспитів

Українські випускники 11 класів 2010 року писатимуть шкільні контрольні роботи замість звичної державної підсумкової атестації. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський.

"Контрольні роботи проводитимуться тільки з трьох предметів замість проходження державної підсумкової атестації з п'яти предметів у попередні роки. Це контрольні з української мови у формі переказу, що є обов'язковим для всіх без винятку учнів, математика, або історія України залежно від профілю навчання, а також з профільного предмету чи предмету на вибір учня, - сказав Павло Полянський. - Державна підсумкова атестація відбуватиметься по-новому, йдеться про лібералізацію процедури завершення навчального року. Такий крок МОН спрямований на уникнення перенавантаження випускників шкіл".

Також розведено у часі проведення зовнішнього незалежного оцінювання та завершення навчального року у школах. Це дасть можливість випускникам опанувати програмовий матеріал й організовано завершити у школах II семестр. Планується, що для учнів всіх класів навчання завершиться 27 травня; 28-29 травня у школах будуть проведені урочистості Останнього дзвоника.

Випускники 9 класів з 2 до 18 червня проходитимуть у звичній, як і в попередні роки, формі державну підсумкову атестацію: 2 червня - диктант з української мови, завдання якого буде на загальнодержавному рівні оголошено в цей день зі збірників, рекомендованих МОН, по національному телебаченню та радіо, а також у встановлені самими школами дні - з математики, біології, географії та однієї з іноземних мов.

Внутрішні шкільні контрольні роботи випускники 11-х класів писатимуть за збірниками, рекомендованими Міністерством освіти і науки. Так, контрольні роботи з математики писатимуть учні, які навчаються в класах універсального, природничо-математичного, технічного напрямів; історію України - учні гуманітарного, художньо-естетичного, спортивного напрямів. Контрольні роботи для випускників 11 класів міністерство рекомендує провести з 10 до 17 травня.

Вручення атестатів відбуватиметься 29-31 травня 2010 р.

Зовнішнє незалежне тестування розпочнеться 2 червня, вже після того, як учні отримають атестати, і триватиме до 23 червня.

Прес-служба МОН

Переглядів: 711 | Додав: shkola-2 | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Січень 2010  »